Naga MarketsNotowania CCC akcje GPWBieżący tydzień rozpoczął się od wzrostów światowych indeksów, lecz nasz WIG20 w tym samym czasie niezbyt kwapi się do pokonywania kolejnych oporów. Dokąd dojdzie nasz indeks Blue Chipów i czego możemy się spodziewać? Czy to już czas na kupowanie akcji? Więcej na ten temat w czwartkowym przeglądzie rynku razem ze Squaberem


Akcje CCC tracą 50% od szczytowej wyceny, Henryk Kania wstrzymuje produkcję

CCC dla przykładu zostało przecenione aż o 50% względem swojej szczytowej wyceny. Dokąd zmierza Alior Bank, który atakuje bardzo ważny poziom wsparcia na 49 zł? Jak dalej kształtować powinna się sytuacja Kruka?

Jednak najgorętszym tematem tego tygodnia jest spółka Henryk Kania, której Zarząd poinformował o możliwości upadłości spółki i częściowym wstrzymaniu produkcji. Alior Bank wypowiedział umowę faktoringową, a sama spółka stara się doprowadzić do przyspieszonego postępowania układowego. Czy dało się uniknąć strat na tej spółce?

Kolejne pytanie, które się pojawia to gdzie swoje dno ma Tauron? Od kilku dni spółka pogłębia przecenę tworząc nowe, historyczne minima, przy czym inne spółki z branży energetycznej aż tak mocno nie tracą. Co zatem jest powodem takiego stanu rzeczy? Czy warto kupować Tauron teraz? Po drugiej stronie barykady jest Play Communication, który zyskuje w trendzie wzrostowym, jednak czy wciąż jest to okazja?

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here