Naga MarketsPalec na wykresie
Akcje, których spółek GPW czekają wzrosty?

Giełda weszła w nową serię kontraktów z wysokiego „C”. Piątkowa sesja wzniosła WIG20 powyżej 2320 punktów i aktualnie cena się stale utrzymuje ponad wsparciem. Raporty finansowe spółek w dużej większości pozytywnie zaskakują inwestorów i tym samym akcje takich spółek jak KGHM, Dino, CCC mogą rosnąć. Odnosząc się do analizy sporządzonej kilka tygodni temu dobrze radzi sobie także sektor gamingowy. Praktycznie wszystkie spółki z tej branży rosną, otwierają sobie drogę do nowych szczytów. Bardzo interesująco wygląda Ten Square Games SA, który naruszył poprzedni szczyt na poziomie 98 zł i teraz testuje go od góry.


Jeżeli cena utrzyma się powyżej 98 zł, to poziom Ostatniego Potwierdzonego Dna zostanie umieszczony na miejscu „Potencjalnego OPD”.

akcje Ten Square Games SA
akcje Ten Square Games SA

Akcje Dino Polska nie zawodzą inwestorów

Wejście Dino (DNP) do WIG20 oraz wyniki finansowe spowodowały wybicie nowego lokalnego szczytu i jednocześnie nowego historycznego szczytu. Pozwala to na przesunięcie poziomu zabezpieczenia dla kupionych akcji zdecydowanie wyżej, na poziom 106,80 zł. Przypominam, że spółka cały czas jest w portfelu Szczyty i Dna, z wynikiem już 40% (na moment pisania analizy).  O transakcjach w portfelu informujemy użytkowników zawsze na bieżąco.

Akcje Dino Polska
Akcje Dino Polska

KGHM wybija do 108 zł!

Pierwszy cel wzrostowy dla KGHM (KGH) został praktycznie osiągnięty. Omawiany na wizji Comparic24tv ponad miesiąc temu [https://www.youtube.com/watch?v=xfdnkqfzEnA] , doszedł ostatecznie do poziomu oporu po tym, jak pojawiły się pomysły obniżenia podatku od kopalin, który był mocno kontrowersyjnym obciążeniem dla spółki. Opłata ta była niezależna od zysków spółki, więc ciążyła nawet w okresie słabszej koniunktury. Jednak do wprowadzenia jakiś zmian jeszcze bardzo daleko.

Notowania KGHM
Notowania KGHM

Z technicznego punktu widzenia, pojawiła się nowa strefa podaży tuż pod poziomem 108 zł, na którą zareagowały notowania. Użytkownicy Premium Squabera otrzymali alert jak na obrazku, który był krótkoterminową okazją do realizacji zysków. Kolejna bariera jest na 115 zł. Aktualnie kluczowym poziomem wsparcia jest 98 zł. Według metodologii Squaber Trendy (kolorowe tło pod wykresem), cały czas panuje mocny trend wzrostowy. Dziś podczas wieczornego spotkania edukacyjnego, przedstawię wykorzystanie tego unikalnego wskaźnika w strategii Squaber MMA! Zapraszam.

Akcje Kruk po bardzo dobrych wynikach w końcu ruszyły na północ

Podczas ostatniej analizy na comparic24tv – ZOBACZ podkreślałem ciekawą sytuację na spółce Kruk (KRU). Spółka opublikowała dobre wyniki, Squaber dobrze ocenia spółkę pod kątem fundamentalnym:

Wciąż ryzykiem pozostaje sama branża, w której rentowności spadną w przypadku spowolnienia gospodarczego. Nie mniej jednak, aktualnie spółka dociąga obietnic i robi to wręcz z aptekarską dokładnością. Posiada także jeszcze miejsce na finansowanie się kapitałem obcym. Pojawiła się też propozycja przejęcia Wonga.pl. Na wykresie doszło do przełamania linii trendu spadkowego, co może dać impuls do rozpoczęcia nowej fali wzrostowej:

Akcje Kurk
Akcje Kruka

Brak siły w energetyce, sektor finansowy się budzi

Cały czas mocno pilnujemy sytuację na spółkach energetycznych, jednak spółki nie chcą wykazać siły. Pomimo ciekawych miejsc, brakuje pozytywnych reakcji, ciągle powstają świece niezdecydowania.  Z sektora finansowego, ciekawa robi się sytuacja na PZU, które próbuje odwrócić bieżące spadki. Wybicie ponad poziom OPS całą świecą będzie dla mnie przesłanką do szukania kupna na PZU.

Akcje PZU
Akcje PZU

Jeżeli dostrzeżemy konkretne okazje na spółkach z GPW, to na pewno wyślemy informację do naszych użytkowników. Dołącz do ich grona już dziś. A statystyki są niepodważalne, na dzień dzisiejszy, alerty „Ciekawa Sytuacja” dostarczyły od stycznia 2019 roku skumulowanej stopy zwrotu na poziomie ponad 62%!

Zapraszam serdecznie na spotkanie podczas InvestCuffs, gdzie na żywym rynku będę mógł pokazać jak działa Squaber i jak wykorzystywać okazje z niego płynące! Dla uczestników wydarzenia przewidzieliśmy wyjątkowe atrakcje, bonusy i darmowe dostępy do aplikacji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here