Naga MarketsMocne wzrosty na WIG20 zawdzięczamy dobrej sytuacji spółek energetycznych, które drożeją po ogłoszonych zmianach w górnictwie. Ponadto rosną przychody tych firm. Inne firmy, także te dotknięte pandemią dobrze sobie radzą, co popycha WIG20 w kierunku 2100 punktów. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się bankom i energetyce oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Banki dobrze reagują po decyzji TSUE dotyczącej kredytów frankowych. Spółki wybiły opory, z którymi zmagały się przez ostatnie tygodnie. Gdzie szukać kolejnych oporów? Jaka jest sytuacja na Alior Banku?
  • Pomimo tego, że te spółki przykuwają teraz uwagę inwestorów, to nie sposób nie wspomnieć o mniejszych spółkach, na których dzieje się dużo rzeczy. Groclin opublikował nową strategię, która kieruje ich w stronę modnych rzeczy, ale czy to jest coś pewnego?
  • Dlaczego warto przyjrzeć się też spółce Arctic Paper, Grodno czy Geotrans?

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs kryptowalut | kryptowaluty notowania | kryptowaluty informacje | nasdaq index notowania |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here