Naga MarketsNotowania indeksu 20 największych spółek z GPW na przełomie obecnego miesiąca testowały kluczowe wsparcie w okolicach 2190 – 2200. Wcześniejszy test tego wsparcia miał miejsce rok temu.

Po odbiciu od wspomnianej wyżej strefy obrony, cena skierowała się do górnego ograniczenia widocznego poniżej kanału spadkowego z wykresu 4-godzinnego. Dodatkowo poziom ten zbiegał się z oporem horyzontalnym na 2285.

Podczas czwartkowej sesji doszło do wybicia górą z kanału, co wskazuje na potencjał do dalszej ekspansji strony popytowej. Najbliższy, kluczowy cel dla wzrostów może teraz stanowić opór na 2376.

W przypadku korekty, wsparcie zapewniać może strefa obejmująca przełamaną linię trendu / górne ograniczenie kanału oraz horyzontalny poziom przy 2285.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here