Naga MarketsForex 1 sliderKoniec maja zbliża się wielkimi krokami. O poranku ostatniej sesji miesiąca warszawski Indeks WIG20 notuje spadki. Spoglądając na notowania spółek wchodzących w skład indeksu warto zauważyć, że zaledwie trzy z nich zyskują dziś na wartości. Są to Dino, CCC oraz LPP. Po czerwonej stronie tego zestawienia, na szczególną uwagę zasługują natomiast PGE, JSW i CD Projekt, które tracą dziś najwięcej.


WIG20 powyżej 2200 pkt.

Spoglądając na notowania Indeksu WIG20 zauważymy, że rejon 2155 punktów w dalszym ciągu stanowi istotne wsparcie. Jeżeli tylko trwające od pewnego czasu, spokojne wzrosty będą kontynuowane, rynek mógłby zbliżyć się nawet w rejon ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) tj. 2295 punktów.

Indeks WIG20 na wykresie D1
Indeks WIG20 na wykresie D1

Więcej na temat sytuacji GPW w trakcie ostatniej sesji tygodnia w porannym programie Krzysztofa Kamińskiego z Comparic24.tv:

CD Projekt najsilniej traci w piątek

Po stronie najlepiej radzących sobie spółek na wyróżnienie zasługują Dino, CCC oraz LPP. Są to bowiem jedyne spółki wchodzące w skład Indeksu WIG20, które w chwili pisania tego artykułu zyskują. Na drugim biegunie znalazł się CD Projekt, który traci ponad 1,6% i zbliża się do poziomu 210 złotych.

Akcje CD Projekt odbiły z początkiem tygodnia od istotnego oporu w okolicy 220 złotych. Jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie cena CDR mogłaby osunąć się nawet w rejon 200 zł.

Akcje CD Projekt na wykresie D1
Akcje CD Projekt na wykresie D1


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 31.05.2019
Następny artykułJapońska Agencja Usług Finansowych ostrożna względem bitcoinowych ETF
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here