Naga MarketsW trakcie środowego otwarcia indeks WIG20 traci około 0,45%, a liderem spadków drugi dzień z rzędu pozostają akcje CD Projekt (-2% po godzinie 09:30). Silnie osuwa się również Dino Polska i JSW (kolejno 1,7%), w przedpołudnie najlepiej radzi sobie natomiast Orange Polska odbijając o 2,4%.


WIG20 zatrzymuje się pod oporem i 200 EMA

Notowania indeksu WIG20 we wtorek testowały istotną strefę oporu oraz okrągły poziom 2300 pkt. Ostatecznie sesja zamykała się pod klastrem oporów, a środa przynosi delikatne odreagowanie korekcyjne, które zmniejsza wartości benchmarku o 0,45%.

Indeks WIG20 na wykresie dziennym

Warto jednocześnie zaznaczyć, że wczorajsza sesja przynosiła ze sobą najwyższe poziomy od początku maja i sugeruje, że popyt jest gotowy aktywniej testować dolne ograniczenie tegorocznej konsolidacji wybitej w zeszłym miesiącu podczas fali dynamicznej deprecjacji.

Więcej na temat środowej sesji oraz najważniejszych wydarzeń związanych z GPW w porannym programie Comparic24.tv:

CD Projekt traci 3. sesję z rzędu. Akcje CDR powracają pod 220 zł

Po poniedziałkowym rozrysowaniu nowych, historycznych maksimów, akcje CD Projekt nieustannie tracą, w efekcie czego powracają pod maksima marcowe i poziom 220 złotych. Drugi dzień z rzędu polski deweloper gier komputerowych jest również liderem obrotu i liderem spadków w zakresie indeksu WIG20:

akcje CD Projekt 12 kwietnia
Akcje CD Projekt tracą trzecią sesję z rzędu

Warto przypomnieć, że na początku tygodnia akcje CDR zyskiwały dynamicznie dzięki ogłoszeniu przez studio premiery Cyberpunka 2077 podczas targów E3, jednej z najważniejszych imprez w świecie współczesnego gamingu.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here