Naga MarketsWIG20 traci w czwartek 1,3%. JSW liderem spadków (-5,5%)Czwartkowa sesja przebiega pod znakiem niedźwiedzi. Główne indeksy GPW tracą na wartości. WIG20 traci po godzinie handlu kwadransach handlu 1,3%, WIG 1,4%, mWIG40 1,5%, a sWIG80 jest aż o 1,6% pod kreską. Zaledwie 2 z 20 komponentów wchodzących w skład indeksu WIG20 zyskują na wartości. Najlepiej radzi sobie LPP (+0,6%), najsłabiej JSW (-5,5%).

  • Spore spadki na GPW na początku czwartkowej sesji.
  • Z grona komponentów WIG20, najmocniej zyskuje LPP (+0,6%), a najbardziej traci JSW (-5,5%).
  • W gronie komponentów mWIG40, najlepiej radzi sobie Intercars, który zyskuje 3,4%, a najsłabiej Biomed-Lublin (-12,7%).

Nagranie z samego otwarcia czwartkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:55 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz również: NG Games testuje historyczny szczyt. Akcje drożeją o 15%!

WIG20 na czerwono. Najmocniej traci JSW

Z grona komponentów WIG20, po godzinie kwadransach handlu, najmocniej tracą walory JSW (-5,5%), Tauron (-3,4%) oraz PGNiG (-2,8%). LPP zyskuje najwięcej (+0,6%).

Największe obroty z grona komponentów WIG20 odnotowano na walorach CD Projekt (84 mln zł.) oraz KGHM (29 mln zł.).

WIG: Vistal Gdynia oraz Sopharma zyskują najwięcej, INC oraz Work-Service liderami spadków

Na szerokim rynku po stronie spółek wzrostowych wyróżniają się akcje Vistalu zyskujące +22,5%. Z grona spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, najmocniej tracą akcje INC (-18,2%).

Zobacz również: Cormay zyskuje w piątek 18%. Nowy rodzaj testów na COVID-19

Walory CD Projekt z największym obrotem na giełdzie

Po godzinie handlu, największe obroty odnotowano na walorach CD Projekt i wynoszą one ponad 84 mln zł. Znacznie mniejsze obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu XTB (47 mln zł.)

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here