WIG20 traci na początku czwartkowej sesji 0,2%. Biomed-Lublin zyskuje 10%!Czwartkowa sesja przebiega pod znakiem niedźwiedzi. Główne indeksy GPW tracą na wartości. WIG20 traci po godzinie handlu 0,2%, WIG zyskuje 0,1%, mWIG40 zyskuje 0,6%, a sWIG80 zyskuje aż 1,3%. Większość komponentów wchodzących w skład indeksu WIG20 traci na wartości. Najlepiej radzą sobie walory Alior Banku (+3,8%) a najsłabiej Dino Polska (-3,9%).

  • Spadki na GPW na początku czwartkowej sesji.
  • Z grona komponentów WIG20, najmocniej zyskuje Alior Bank (+3,8%), a najmocniej traci Dino Polska (-3,9%).
  • W gronie komponentów mWIG40, najlepiej radzi sobie Biomed-Lublin, który zyskuje 9,8%, a najsłabiej Assecosee (-3,2%).

Nagranie z samego otwarcia czwartkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.Zobacz również: Polman ma 2 nowe kontrakty. Kurs odbija w górę od poziomu wsparcia!

WIG20 na czerwono. Dino Polska traci aż 3,9%!

Z grona komponentów WIG20, po blisko 2 godzinach handlu, najmocniej zyskują walory Alior Banku (+3,75%), PEKAO (+2,8%) oraz CD Projekt (+2,7%). Najmocniej tracą akcje Dino Polska (-3,9%).

Największe obroty z grona komponentów WIG20 odnotowano na walorach Allegro (153 mln zł.) oraz PEKAO (70 mln zł.).

Dalsza część artykułu pod filmem
Notowania komponentów Wig20, po 2 godzinach czwartkowej sesji. Źródło: stooq.pl

WIG: Gameops oraz Eurohold zyskują najwięcej, PGO oraz Novavisgr liderami spadków

Na szerokim rynku po stronie spółek wzrostowych wyróżniają się akcje Gameops zyskujące +20,8%. Z grona spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, najmocniej tracą akcje PGO (-6,25%).

Zobacz również: Premiera Realpolitiks II od Jujubee już 5 listopada! Rozmowa z prezesem Michałem Stępieniem

Walory Allegro z największym obrotem na giełdzie

Po blisko 2 godzinach handlu, największe obroty odnotowano na walorach Allegro i wynoszą one ponad 153 mln zł. Mniejsze obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu PEKAO (70 mln zł.).

Największe obroty na GPW, po 2 godzinach czwartkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj