Naga Markets

Wig20 traci 3,8% po 7 godzinach piątkowej sesji! Analiza: Mabion, Torpol, Airway oraz ShoperPiątkowa sesja przebiega pod znakiem niedźwiedzi. Główne indeksy GPW mocno tracą na wartości. WIG20 traci po 7 godzinach handlu 3,8%, WIG 3,4%, mWig40 3%, a sWIG80 traci 1,6%. Najlepiej radzą sobie walory CD Projekt, które zyskują 1,18%.Nagranie z samego otwarcia piątkowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

Zobacz również: MadMind Studio zarobił w II kwartale 2,6 mln zł netto z tytułu sprzedaży gier! Analiza akcji.

W programie, analizowane były akcje następujących spółek: Mabion, Torpol, Airway oraz Shoper.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

 

XTB

Wig20 na minusie. CD Projekt liderem wzrostów.

Z grona komponentów WIG20, po 6 godzinach od otwarcia sesji najmocniej zyskują akcje LPP (+3,78%), Pepco z ponad 2 – procentowym spadkiem.

Notowania komponentów wig20 po 7 godzinach handlu
Notowania komponentów wig20 po 7 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Walory CD Projekt z największym obrotem na giełdzie

Po 7 godzinach handlu, największe obroty odnotowano na walorach CD Projekt i wynoszą one ponad 123 mln zł. Znacznie mniejsze obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu KGHM (68 mln zł.).

Spółki z najwyższym obrotem po 7 godzinach handlu
Spółki z najwyższym obrotem po 7 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułFunt najtańszy od 1985 roku! Dalszy spadek GBP/USD, mimo podwyżek stóp BoE
Następny artykułBank Anglii dokona w listopadzie największej podwyżki stóp proc. od 1989 r.
Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here