Naga Markets

Wig20 traci 2,6% po 6 godzinach piątkowej sesji. Analiza notowań: Pepco, mBank, Wielton, ColumbusPiątkowa sesja przebiega pod znakiem niedźwiedzi. Główne indeksy GPW mocno tracą na wartości. WIG20 traci po 6 godzinach handlu 2,6%, WIG 2%, mWig40 traci 1,5% a sWIG80 traci 1,2%. 3 z 20 komponentów wchodzących w skład indeksu zyskują na wartości. Najlepiej radzą sobie walory Allegro (+2,55%), a najsłabiej SanPL (-5,65%).Nagranie z samego otwarcia piątkowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

Zobacz również: Madmind Studio [MMS] nabył prawa autorskie do nowej gry. Budżet projektu to 5 mln zł!

W programie, analizowane były notowania: Pepco, mBank, Wielton, Columbus.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

 

AVA Trade

Wig20 na minusie. Allegro liderem wzrostów!

Z grona komponentów WIG20, po 6 godzinach od otwarcia sesji, najmocniej zyskują walory Allegro (+2,55%). Mocna przecena na walorach SanPL (-5,65%).

Notowania komponentów wig20 w piątek po 6 godzinach handlu
Notowania komponentów wig20 w piątek po 6 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Walory CD Projekt z największym obrotem na giełdzie

Po 6 godzinach handlu, największe obroty odnotowano na walorach CD Projekt i wynoszą one ponad 69 mln zł. Nieznacznie niższe obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu PKOBP (57 mln zł.).

Spółki z najwyższym obrotem w piątek po 6 godzinach handlu
Spółki z najwyższym obrotem w piątek po 6 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKurs EUR/USD spada do poziomu 1,0535. Dolar zyskuje po odczycie wysokiej inflacji w USA
Następny artykułBitcoin porusza się wciąż w okolicach 30 tys. dol. Czy sektor kryptowalut czeka kolejna zima?
Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here