Naga Markets

Wig20 traci 1,5% po 6 godzinach wtorkowej sesji. Analiza notowań: Tauron, Bumech, Famur, INCWtorkowa sesja przebiega pod znakiem byków. Główne indeksy GPW mocno tracą na wartości. WIG20 traci po 6 godzinach handlu 1,5%, WIG podobnie, mWig40 traci 1,6%, a sWIG80 jest 0,7% pod kreską. Zaledwie 1 z 20 komponentów wchodzących w skład indeksu zyskuje na wartości. Najlepiej radzą sobie walory CD Projekt (+3,19%), a najsłabiej Allegro (-5,14%).

  • Mocne spadki na GPW po 6 godzinach od rozpoczęcia wtorkowej sesji.
  • W gronie komponentów Wig20, najmocniej zyskuje CD Projekt (+3,19%), a traci Allegro (-5,14%).
  • W gronie komponentów mWig40, najlepiej radzą sobie walory: Biomed Lublin (+11,03%), a najsłabiej: LiveChat (-3,97%).Nagranie z samego otwarcia wtorkowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

Zobacz również: Madmind Studio [MMS]: 30-procentowy wzrost łącznej sprzedaży gry Succubus w grudniu!

W programie, analizowane były notowania: Tauron, Bumech, Famur, INC.

Wig20 na sporym minusie. CD Projekt liderem wzrostów!

Z grona komponentów WIG20, po 6 godzinach od otwarcia sesji, najmocniej zyskują walory CD Projekt (+3,19%). Najmocniej tracą akcje Allegro (-5,14%).

Notowania komponentów wig20 we wtorek po 6 godzinach handlu
Notowania komponentów wig20 we wtorek po 6 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Walory CD Projekt z największym obrotem na giełdzie

Po 6 godzinach handlu, największe obroty odnotowano na walorach CD Projekt i wynoszą one ponad 253 mln zł. Znacznie niższe obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu Allegro (162 mln zł.).

XTB
Spółki z najwyższym obrotem we wtorek po 6 godzinach handlu
Spółki z najwyższym obrotem we wtorek po 6 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here