Naga Markets

Wig20 traci 1% po 30 minutach środowej sesji! Analiza akcji: Ciech, Lubawa, Develia, TrakcjaŚrodowa sesja na GPW przebiega pod znakiem niedźwiedzi. Główne indeksy GPW nieznacznie tracą na wartości. WIG20 traci po 30 minutach handlu 1%, WIG podobnie, mWig40 traci 0,8%, a sWIG80 zaledwie 0,6%. Najlepiej radzą sobie walory CD Projekt, które zyskują 0,72%.

Nagranie z samego otwarcia środowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

Zobacz również: MadMind Studio zarobił w II kwartale 2,6 mln zł netto z tytułu sprzedaży gier! Analiza akcji.

W programie, analizowane były akcje następujących spółek: Ciech, Lubawa, Develia, Trakcja.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

 

XTB

Wig20 na minusie. CD Projekt liderem wzrostów!

Z grona komponentów WIG20, po 30 minutach od otwarcia sesji najmocniej zyskują akcje CD Projekt (+1,52%), najmocniej traci PGE (-2,03%).

Notowania komponentów wig20 po 30 minutach handlu
Notowania komponentów wig20 po 30 minutach handlu. Źródło: stooq.pl

Walory KGHM z największym obrotem na giełdzie

Po 30 minutach handlu, największe obroty odnotowano na walorach KGHM i wynoszą one ponad 20 mln zł. Nieznacznie mniejsze obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu PKN Orlen (16 mln zł.).

Spółki z najwyższym obrotem po 30 minutach handlu
Spółki z najwyższym obrotem po 30 minutach handlu. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułInwestowanie nigdy nie było tak łatwe jak dzisiaj. To dzięki aplikacjom mobilnym
Następny artykułPo bankructwie giełdy FTX ,firma BlockFi może niebawem złożyć wniosek o upadłość
Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here