Naga Markets

Wig20 traci 0,6% po 30 minutach poniedziałkowej sesji! Analiza akcji: Intercars, Auto Partner, Sanok, DębicaPoniedziałkowa sesja na GPW przebiega pod znakiem niedźwiedzi. Główne indeksy GPW nieznacznie tracą na wartości. WIG20 traci po 30 minutach handlu 0,6%, WIG 0,3%, mWig40 0,5%, a sWIG80 jest na zero. Najlepiej radzą sobie walory Pepco, które zyskują 6,02%.

Nagranie z samego otwarcia poniedziałkowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

Zobacz również: MadMind Studio zarobił w II kwartale 2,6 mln zł netto z tytułu sprzedaży gier! Analiza akcji.

W programie, analizowane były akcje następujących spółek: Intercars, Auto Partner, Sanok, Dębica.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

 

XTB

Wig20 na minusie. CD Projekt liderem wzrostów!

Z grona komponentów WIG20, po 30 minutach od otwarcia sesji najmocniej zyskują akcje Pepco (+6,02%), najmocniej traci JSW (-2,95%).

Notowania komponentów wig20 po 30 minutach handlu.
Notowania komponentów wig20 po 30 minutach handlu. Źródło: stooq.pl

Walory KGHM z największym obrotem na giełdzie

Po 30 minutach handlu, największe obroty odnotowano na walorach KGHM i wynoszą one ponad 9 mln zł. Nieznacznie mniejsze obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu CD Projekt (8 mln zł.).

Spółki z najwyższym obrotem po 30 minutach handlu
Spółki z najwyższym obrotem po 30 minutach handlu. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułVitalik Buterin uważa, że upadek FTX jest lekcją dla inwestorów
Następny artykułCo dalej z kursem złotego? Czy czeka nas długotrwała stagflacja?
Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here