Naga Markets

Wig20 traci 0,5% po 5 godzinach wtorkowej sesji. Analiza notowań: PGNiG, Bogdanka, Benefit Systems, Oponeo.plWtorkowa sesja przebiega pod znakiem niedźwiedzi. Główne indeksy GPW nieznacznie tracą na wartości. WIG20 traci po 5 godzinach handlu 0,5%, WIG 0,4%, mWig40 jest na zero, a sWIG80 traci 0,3%. Najmocniej zyskują walory PGE (+2,78%), najsłabiej radzą sobie walory PZU (-2,33%).Nagranie z samego otwarcia wtorkowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

Zobacz również: Madmind Studio [MMS]: wzrost sprzedaż gry Succubus m/m o 400%! Łącznie ponad 215 tys. egzemplarzy!

W programie, analizowane były notowania: PGNiG, Bogdanka, Benefit Systems, Oponeo.pl.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

 

NED

Wig20 na minusie. PGE liderem wzrostów!

Z grona komponentów WIG20, po 5 godzinach od otwarcia sesji, najmocniej zyskują walory PGE (+2,78%). Nieznaczna przecena na walorach PZU (-2,33%).

Notowania komponentów wig20 po 5 godzinach handlu
Notowania komponentów wig20 po 5 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Walory PKOBP z największym obrotem na giełdzie

Po 5 godzinach handlu, największe obroty odnotowano na walorach PKOBP i wynoszą one ponad 44 mln zł. Znacznie niższe obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu JSW (22 mln zł.).

Spółki z najwyższym obrotem po 5 godzinach handlu
Spółki z najwyższym obrotem po 5 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here