Naga Markets

Wig20 traci 0,5% po 30 minutach środowej sesji! Analiza akcji: BoomBit, Comarch, ZUE, OEX Środowa sesja na GPW przebiega pod znakiem niedźwiedzi. Główne indeksy GPW nieznacznie tracą na wartości. WIG20 traci po 30 minutach handlu 0,5%, WIG 0,3%, mWig40 zyskuje 0,2%, a sWIG80 traci 0,3%. Najlepiej radzą sobie walory mBank, które zyskują 1,08%.

Nagranie z samego otwarcia środowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

Zobacz również: MadMind Studio zarobił w II kwartale 2,6 mln zł netto z tytułu sprzedaży gier! Analiza akcji.

W programie, analizowane były akcje następujących spółek: BoomBit, Comarch, ZUE, OEX.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

 

Bossa

Wig20 na minusie. mBank liderem wzrostów!

Z grona komponentów WIG20, po 30 minutach od otwarcia sesji najmocniej zyskują akcje mBank (+1,08%), najmocniej traci Dino Polska (-1,65%).

Notowania komponentów wig20 po 30 minutach handlu
Notowania komponentów wig20 po 30 minutach handlu. Źródło: stooq.pl

Walory PKN Orlen z największym obrotem na giełdzie

Po 30 minutach handlu, największe obroty odnotowano na walorach PKN Orlen i wynoszą one ponad 7 mln zł. Nieznacznie mniejsze obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu Allegro (2 mln zł.).

Spółki z najwyższym obrotem po 30 minutach handlu
Spółki z najwyższym obrotem po 30 minutach handlu. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKryptowaluty będą regulowane tak samo jak papiery wartościowe, twierdzi szef giełdy ICE
Następny artykułCena złota: “cisza przed burzą”? Kluczowe posiedzenie Fed za tydzień
Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.