Naga Markets

Wig20 traci 0,4% po 2 godzinach środowej sesji. Analiza notowań: Huuuge, Grupa Azoty, Mennica.Środowa sesja przebiega pod znakiem niedźwiedzi. Główne indeksy GPW nieznacznie tracą na wartości. WIG20 traci po 2 godzinach handlu 0,4%, WIG 0,5%, mWig40 traci 0,3% a sWIG80 jest na zero. 7 z 20 komponentów wchodzących w skład indeksu zyskują na wartości. Najlepiej radzą sobie walory PGNiG (+2,39%).Nagranie z samego otwarcia środowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

Zobacz również: Madmind Studio [MMS] nabył prawa autorskie do nowej gry. Budżet projektu to 5 mln zł!

W programie, analizowane były notowania: Huuuge, Grupa Azoty, Mennica.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

 

NED

Wig20 na minusie. PGNiG liderem wzrostów!

Z grona komponentów WIG20, po 6 godzinach od otwarcia sesji, najmocniej zyskują walory PGNiG (+2,39%). Mocna przecena na walorach CD Projekt (-2,7%).

Notowania komponentów wig20 w środę po blisko 2 godzinach handlu
Notowania komponentów wig20 w środę po blisko 2 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Walory PKOBP z największym obrotem na giełdzie

Po 2 godzinach handlu, największe obroty odnotowano na walorach PKOBP i wynoszą one ponad 19 mln zł. Nieznacznie niższe obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu CD Projekt (16 mln zł.).

Spółki z najwyższym obrotem w środę po blisko 2 godzinach handlu
Spółki z najwyższym obrotem w środę po blisko 2 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here