Naga Markets

Wig20 traci 0,3% po 6 godzinach piątkowej sesji! Analiza: Dino Polska, Oponeo.pl, Mo-Bruk, Brand24Piątkowa sesja przebiega pod znakiem niedźwiedzi. Główne indeksy GPW nieznacznie tracą na wartości. WIG20 traci po 6 godzinach handlu 0,3%, WIG 0,5%, mWig40 traci 0,9%, a sWIG80 traci 0,8%. Najmocniej zyskują walory LPP (+2,29%), najsłabiej radzą sobie walory PGE (-3,68%).Nagranie z samego otwarcia piątkowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

Zobacz również: MadMind Studio zarobił w II kwartale 2,6 mln zł netto z tytułu sprzedaży gier! Analiza akcji.

W programie, analizowane były akcje następujących spółek: Dino Polska, Oponeo.pl, Mo-Bruk, Brand24.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

 

XTB

Wig20 na minusie. LPP liderem wzrostów!

Z grona komponentów WIG20, po 6 godzinach od otwarcia sesji, najmocniej zyskują walory LPP (+2,29%). Przecena na walorach PGE (-3,68%).

Notowania komponentów wig20 po 6 godzinach handlu
Notowania komponentów wig20 po 6 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Walory PKN Orlen z największym obrotem na giełdzie

Po 6 godzinach handlu, największe obroty odnotowano na walorach PKN Orlen i wynoszą one ponad 91 mln zł. Nieznacznie mniejsze obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu PKOBP (66 mln zł.).

Spółki z najwyższym obrotem po 6 godzinach handlu
Spółki z najwyższym obrotem po 6 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułKurs euro spadnie do 0,95 USD, prognozuje Danske Bank
Następny artykułKursy walut pod presją silnego dolara. Analiza EUR/USD i AUD/USD
Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here