Naga Markets

Wig20 traci 0,1% po 6 godzinach środowej sesji. Analiza notowań: Grupa Pracuj, GPW, Shoper oraz Auto PartnerŚrodowa sesja przebiega pod znakiem niedźwiedzi. Główne indeksy GPW nieznacznie tracą na wartości. WIG20 traci po 6 godzinach handlu 0,1%, WIG podobnie, mWig40 zyskuje 0,1% a sWIG80 zyskuje 0,3%. 13 z 20 komponentów wchodzących w skład indeksu zyskują na wartości. Najlepiej radzą sobie walory CCC (+3,03%).Nagranie z samego otwarcia środowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

Zobacz również: Madmind Studio [MMS] nabył prawa autorskie do nowej gry. Budżet projektu to 5 mln zł!

W programie, analizowane były notowania: Grupa Pracuj, GPW, Shoper oraz Auto Partner.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

 

NED

Wig20 na minusie. CCC liderem wzrostów!

Z grona komponentów WIG20, po 6 godzinach od otwarcia sesji, najmocniej zyskują walory CCC (+3,03%). Mocna przecena na walorach Allegro (-4,44%).

Notowania komponentów wig20 w środę po blisko 6 godzinach handlu
Notowania komponentów wig20 w środę po 6 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Walory Allegro z największym obrotem na giełdzie

Po 6 godzinach handlu, największe obroty odnotowano na walorach Allegro i wynoszą one ponad 47 mln zł. Nieznacznie niższe obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu KGHM (47 mln zł.).

Spółki z najwyższym obrotem w środę po 6 godzinach handlu
Spółki z najwyższym obrotem w środę po 6 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here