Naga Markets

Wig20 traci 0,1% po 4 godzinach czwartkowej sesji. Analiza notowań: Mercator Medical, PGE, TENCzwartkowa sesja przebiega pod znakiem niedźwiedzi. Główne indeksy GPW nieznacznie tracą na wartości. WIG20 traci po 4 godzinach handlu 0,1%, WIG traci 0,3%, mWig40 traci 0,7%, a sWIG80 podobnie. Aż 10 z 20 komponentów wchodzących w skład indeksu zyskuje na wartości. Najlepiej radzą sobie walory PGE (+2,82%), a najsłabiej Mercator Medical (-9,74%).

  • Nieznaczne spadki na GPW po 4 godzinach od rozpoczęcia czwartkowej sesji.
  • W gronie komponentów Wig20, najmocniej zyskuje PGE (+2,82%), a traci Mercator Medical (-9,74%).
  • W gronie komponentów mWig40, najlepiej radzą sobie walory: ENEA (+3,03%), a najsłabiej: TEN (-7,49%).Nagranie z samego otwarcia czwartkowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

Zobacz również: Madmind Studio [MMS]: 30-procentowy wzrost łącznej sprzedaży gry Succubus w grudniu!

W programie, analizowane były notowania: Mercator Medical, PGE, TEN.

Wig20 na nieznacznym minusie. PGE liderem wzrostów!

Z grona komponentów WIG20, po 4 godzinach od otwarcia sesji, najmocniej zyskują walory PGE (+2,82%). Najmocniej tracą akcje Mercator Medical (-9,74%).

Notowania komponentów wig20 w czwartek po 4 godzinach handlu
Notowania komponentów wig20 w czwartek po 4 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Walory Allegro z największym obrotem na giełdzie

Po 4 godzinach handlu, największe obroty odnotowano na walorach Allegro i wynoszą one ponad 104 mln zł. Znacznie niższe obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu Pekao (68 mln zł.).

XTB
Spółki z najwyższym obrotem w czwartek po 4 godzinach handlu
Spółki z najwyższym obrotem w czwartek po 4 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here