Naga Markets

WIG20 stracił w środę 1,1%. Spadkom towarzyszyły bardzo niskie obroty7 spółek z parkietu głównego GPW osiągnęło podczas środowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Aż 16 spółek odnotowało dziś najniższy poziom notowań w roku. Liderem wzrostów na parkiecie głównym były walory Torpol, które drożały o 13,61%, a na NewConnect: Labocanna (+35,48%)!

Nagranie z zamknięcia środowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

Umiarkowana zmienność na głównych indeksach GPW

Środowa sesja na GPW zakończyła się na sporym minusie. WIG20 zakończył sesję na poziomie -1,1%, a WIG zakończył sesję 0,71% pod kreską.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

 

NED

KGHM liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Zakończona niedawno sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz niezbyt wysokimi obrotami które wyniosły 0,72 mld zł. Najbardziej popularne, okazały się walory spółki KGHM, które zakończyły sesję 2,61% na minusie, przy obrotach na poziomie 88 mln zł. Nieznacznie mniejszy obrót odnotowała spółka Allegro: 77 mln zł.

Spółki z najwyższymi obrotami na GPW w środę
Spółki z najwyższymi obrotami na GPW w środę. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here