Naga MarketsW dzisiejszej analizie chciałbym zaprezentować Państwu sytuację techniczną indeksu WIG20 po sesji poniedziałkowej z 26 czerwca.

Ostatnie miesiące można rozumieć jako spór o potwierdzenie wyłamania bariery 2260. Jest w tym jakaś logika trendu, tzn.  jeżeli kupujący są silni, powinni zamienić dawny opór w istotne wsparcie  (ZZB – Zasada Zmiany Biegunów). Możemy więc uznać, że do czasu ewentualnego powrotu poniżej 2260, obowiązuje kontynuacja ruchu w kierunku 2540/2635.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy potwierdza reakcję kupujących w rejonie 2260 (okno hossy i ponownie reakcji), lecz informuje również o istotnej strefie podaży w okolicach 2370. Wniosek jest prosty – warunkiem kontynuacji impulsu jest wyłamanie ze średnioterminowego ruchu bocznego górą i kontynuacja ruchu w kierunku 2540. Do tego czasu obowiązuje konsolidacja 2260-2370.

Wykres dzienny potwierdza powyższe uwagi i nie wnosi wiele nowego. Widzimy zadyszkę trendu wzrostowego rozpoczętego z okolic 1725, lecz do czasu ewentualnego wyłamania wsparcia 2250  za wariant podstawowy należy uznać atak na górną granicę średnioterminowej konsolidacji.

Wszystkie moje można śledzić pod tagiem tylko price action. Subskrybuj kanał Comparic na YouTube, aby być na bieżąco z najnowszymi materiałami wideo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here