Naga MarketsMercator zastąpi Alior Bank w indeksie WIG20! Co słychać u największych polskich spółek? Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmom z WIG20 oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • 19 marca do indeksu WIG20 wejdzie Mercator, a Alior Bank zostanie z niego usunięty. Jak wyglądają technicznie wszystkie spółki z WIG20?
  • Czy akcje firmy Mercator mają szanse na wzrost w wyniku dołączenia do głównego indeksu na GPW?
  • Akcje CC pozostają w konsolidacji. Czy dojdzie do wybicia kluczowego poziomu oporu?
  • CD Projekt kontynuuje spadek po wydaniu gry Cyberpunk 2077. Kiedy główna polska spółka gamingowa zakończy korektę spadkową?

Te artykuły również Cię zainteresują
Indeks WIG20 przechodzi zmiany już kilka razy w ostatnim czasie, a zmiany te generalnie wpływają na niego dobrze. Zmniejsza się udział energetyki oraz bankowości, choć wciąż w niewystarczającym stopniu. Wejście do indeksu Allegro oraz Asseco Poland doprowadziło do większej ekspozycji na spółki technologiczne.

– Teraz przyszedł czas na odejście najmniejszego banku spośród tych notowanych w WIG20. Alior Bank ma za sobą bardzo trudne dwa lata. Ostatnie wzrosty nie uchroniły spółki jednak przez spadkiem do WIG40. Mercator natomiast, zgodnie z oczekiwaniami, zastąpi go w gronie Blue Chipów już 19 marca – oznajmił prowadzący.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: blik co to jest | notowania biomed lublin | rynek kryptowalut | kurs dollara |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here