Naga MarketsWIG20 powraca poniżej 1800 pkt. Akcje CD Projekt liderem wzrostówBrak siły kupujących, którzy doprowadzili do nieudanego testu okolic 1800 punktów na indeksie polskich blue chipów karze zadać pytanie – czy powracamy do spadków? Z całą pewnością nie robimy tego na wszystkich walorach, czego przykładem może być 11 bit studios, którego produkcja może wejść do kanonu lektur szkolnych. Sam WIG20 powraca jednak pod poziom 1800 pkt. Na przegląd wybranych informacji rynkowych zaprasza Orbex.

  • Indeks giełdowy WIG20 spadł o 0,57% wobec poprzedniego zamknięcia i osiągnął poziom 1 787,81 pkt w środę, 17 czerwca.
  • Obroty na rynku akcji wyniosły 1 082,98 mln zł, a największe zanotował PKN Orlen – 106,71 mln zł.
  • W czwartek WIT20 porusza się w okolicach 1788 pkt., przy silnie ograniczonej zmienności

Te artykuły również Cię zainteresują
Partnerem programu „To warto wiedzieć”, emitowanego codziennie o godzinie 09:00 na antenie Comparic24.tv jest międzynarodowy broker Orbex:

SPRAWDŹ OFERTĘ BROKERA ORBEX I ZAŁÓŻ KONTOConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułVoicetel: Wartość rynku voicebotów w Polsce szybko zmierza do 100 mln zł
Następny artykułDopasowanie OPEC+ do limitów produkcji ropy na poziomie 84% w maju
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here