Naga MarketsNa wykresie PL.20 można zauważyć, że cena ustaliła nowy szczyt oraz przetestowała okolice psychologicznego poziomu oporu 2400 pkt. Notowania od dłuższego czasu poruszają się w trendzie wzrostowym. Świadczy o tym sekwencja coraz wyższych szczytów i dołków. Dodatkowym potwierdzeniem są średnie EMA (75-, 100- okresowe), które skierowane są ku górze. Aktualnie cena znajduje się w okolicach poprzedniego dołka i wsparcia przy okrągłym poziomie 2300 pkt. Spadek ceny poniżej wcześniej wspomniany obszar charakteryzował się wzmożoną reakcją popytu. Warto przyjrzeć się wykresowi o niższym interwale czasowym.

Uzyskaj dostęp do około 200 instrumentów finansowych dzięki Noble Markets >>

Na wykresie H1 można zaobserwować korektę ostatnich wzrostów. Aktualnie impuls spadkowy wyhamował, widać spadek zmienności oraz narastającą presji popytową. Obecnie cena znajduje przy linii tendencji i lokalnym wsparciu 2275 pkt. Wzmożona aktywność popytu prawdopodobnie doprowadzi do powstania impulsu wzrostowego. Przełamanie wsparcia otworzy drogę do dalszych spadków.

Więcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here