Naga MarketsWtorkowe otwarcie GPW przynosi niską zmienności indeksu WIG20, który zyskuje skromne 0,07%. Na początku handlu przy Książęcej najlepiej radzą sobie akcje Orange oraz Play zyskujące równo 1%, na przeciwległym biegunie znalazły się natomiast Tauron oraz PGE tracące kolejno 3% oraz 0,8%.

WIG20 nadal konsoliduje

Konsolidacja indeksu WIG20 trwa już od miesiąca. Dolnym ograniczeniem ruchu bocznego jest poziom 2300 pkt., górnym natomiast lokalna strefa oporu wyznaczana na minimach z połowy kwietnia (tuż pod 2360 pkt.). W tym przedziale WIG20 utrzymuje się od połowy zeszłego miesiąca i jak na razie nic nie wskazuje, że ma zamiar podchodzić dalej. Stagnacja w połowie drogi do tegorocznych maksimów na 2420 pkt. powoduje, że rodzimy indeks ponownie zostaje w tyle do zagranicznych konkurentów, między innymi ze Stanów Zjednoczonych:

WIG20 z płaskim otwarciem we wtorek
WIG20 z płaskim otwarciem we wtorek

Przygotowanie do wtorkowej sesji na GPW w porannym programie Adama Raka z Comparic24.tv:

Akcje Orange odbijają od wsparcia, Tauron spada do strefy wsparcia

Akcje Orange zyskują w trakcie wtorkowej sesji około 1%, odbijając od strefy wsparcia na wysokości 6,41 zł. W tym samym czasie akcje Tauron tracą silnie drugi dzień z rzędu, osuwając się o niemal 3%, w stronę istotnej strefy wsparcia:

Akcje Tauronu silnie tracą we wtorek
Akcje Tauronu silnie tracą we wtorek


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here