Naga MarketsCzekamy na realizację oRGR na wykresie godzinnym indeksu WIG20. Na razie jesteśmy w połowie drogi.  Po tym jak udało się pokonać wsparcie w okolicach 2415 pkt. kurs zatrzymał się na oporze w okolicach 2445 pkt. Bykom jednak udało się wybronić spadki, a za poziom wsparcia posłużyło zniesienie Fibonacciego 38,2%. Czekamy zatem na pokonanie wspomnianego oporu i realizację oRGR. Pełen zasięg formacji to okolice 2475 pkt. Ponadto pokonanie poziomu 2445 pkt. spowoduje  wyłamanie z kilkudniowego kanału wzrostowego co również powinno zwiększyć impet przyszłych wzrostów. Zasięg formacji zbiega się z zniesieniem Fibonacciego 61,8%, co może na dłużej zatrzymać w tym miejscu kurs.

WIG20 oczami Admiral Markets
WIG20 oczami Admiral Markets

Dzisiejsze dane o sprzedaży detalicznej w Polsce mocno rozczarowały. Sprzedaż ukształtowała się na poziomie 1,6% (r/r), co było gorszym wynikiem niż rynkowy konsensus, a nawet nasze prognozy na poziomie 2%. Jednak lekki spadek bezrobocia we wrześniu do 11,5% złagodził dane o sprzedaży. Ponadto luźna polityka RPP powinna tylko sprzyjać wzrostom w najbliższym czasie.

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na
info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo.Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here