Naga Marketsbyk patrzący w wykresyNotowania indeksu WIG20 od połowy maja br. poruszały się na północ. Wskutek tej aprecjacji wycena całego indeksu dotarła do ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) w rejonie 2295 punktów, gdzie dziś pojawiła się reakcja podażowa. Czy strefa ta zostanie trwale odrzucona?


WIG20 realizuje założenia

Spoglądając na notowania indeksu WIG20 zauważymy, że zgodnie z moją ubiegłotygodniową projekcją rynek dotarł do ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu). W okolicy tego poziomu pojawiła się już jednak reakcja podażowa i jeżeli tylko opór ten zostanie trwale odrzucony, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet ponownych spadków.

WIG20 najwyżej od miesiąca

Więcej o sytuacji na GPW w czwartkowy poranek w najnowszym materiale Comparic24.tv przygotowującym do sesji giełdowej:

CD Projekt najdroższy w historii 

Jak wynika ze zwiastuna opublikowanego na konferencji Microsoftu, najdłużej wyczekiwana produkcja spółki CD Projekt – Cyberpunk 2077 – trafi na sklepowe półki 16 kwietnia 2020 roku. To oznacza, że prace nad grą trwały łącznie aż 8 lat!

Ogłoszenie to sprawiło, że w wyniku wzrostowej luki otwarcia akcje CD Projekt przekroczyły barierę 220 zł i znalazły się na najwyższym poziomie w historii notowań spółki. W wyniku porannych spadków doszło już do re-testu górnego ograniczenia wcześniejszej konsolidacji. Jeżeli tylko wsparcie to zostanie trwale odrzucone, w najbliższym czasie cena akcji CDR mogłaby dalej zyskiwać.

Akcje CD Projekt najdroższe w historiiConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWIG 20 w kluczowej strefie oporu. Szansa na odbicie? – Analiza dla początkujących
Następny artykułBitcoin będzie wkrótce kosztował ponad 10 tys. USD. Wszystko dzięki Facebookowi!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here