Naga MarketsPalec na wykresieWtorkowe notowania na krajowym rynku zostały zasilone sporą dawką optymizmu. Mocny zwrot został już wykonany na otwarciu notowań w postaci szerokiej luki cenowej. W trakcie trwania sesji popyt nie odpuszczał windując kursy największych spółek na coraz wyższe poziomy cenowe.

Notowania na krajowym rynku zostały zasilone sporą dawką optymizm

Wczesnym popołudniem pojawił się raport z USA o sprzedaży detalicznej. Miesięczna zmiana, wykazująca ponad 12% wzrost, znacznie przekroczyła prognozy rynkowe co powodowało dalszy przypływ sentymentu na globalne rynki.

W tle pozostaje jeszcze poniedziałkowa decyzja FED o budowaniu portfela obligacji korporacyjnych oraz zapowiedź prezydenta Trumpa o uruchomieniu szeregu inwestycji infrastrukturalnych o wartości 1 bln USD.

Na wykresie dziennym FW20 kurs instrumentu powrócił ponad przebieg średniej 15-sesyjnej, na przebiegu linii sygnalnej zatrzymał swój spadek MACD. Czerwcowy szczyt określa opór w pobliżu 1855 pkt.

Na diagramie 60-min odbicie kursu przybrało postać wyspy odwrotu. Bieżące notowania są blisko strefy oporu startowej, spadkowej luki cenowej otworzonej po piątkowej sesji (1835 pkt.). Zmiana notowań kontraktów terminowych na główne indeksy światowe implikuje lekko wzrostowy początek sesji dla FW20.

FW20 w układzie dziennym

FW20 w układzie 60-minutowym

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here