Naga Markets



dzwonek sesyjny na giełdzie GPWPo dobrej końcówce wczorajszej sesji (w czwartek WIG20 zyskał 0,74%), dziś indeks W20 otwiera się wyraźną luką spadkową. Negatywny sentyment jest utrzymywany przez cały dzień. Po godzinie 16:00 obserwujemy spadki na 0,65%. Nie wygląda na to, aby dzisiejsza sesja miała zamknąć się na plusie.


WIG20 na minusie przed zamknięciem sesji

Pomimo, że wczorajsza sesja na GPW ostatecznie zakończyła się na dość wysokich poziomach, to w piątek WIG20 otwiera się luką spadkową, dlatego też opór wyznaczany w ostatniej analizie można uznać za aktualny. Dopóki cena utrzymuje się poniżej poziomu 2300 pkt istnieje szansa na korektę spadkową. Jeżeli rynek nie zdoła wyjść powyżej do końca sesji, to prawdopodobnie czekają nas spadki na początku przyszłego tygodnia. Jeżeli ruch w dół miałby się pogłębić, należy oczekiwać testu poziomu 2245 pkt, bądź nawet 2212 pkt.

W20 14 czerwca 2019

Zobacz także: Euro najtańsze w 2019 roku, kurs wynosi 4,2540. EUR/PLN kontynuuje spadki

Polimex Mostostal mocno w dół

Spółka Polimex Mostostal od dłuższego czasu znajduje się w trendzie spadkowym. Podczas piątkowej sesji możemy obserwować spadki na ponad 2%. W tym tygodniu doszło do przetestowania kluczowego oporu. Mowa tutaj o oporze przy 2,7 zł. Dopóki cena znajduje się poniżej nie ma mowy o większych zakupach, trend jest spadkowy. Celem dla sprzedających powinno być w tej chwili zejście na ostatni minima – 2,1 zł.

Polimex Mostostal 14 czerwca 2019



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here