Naga MarketsWIG20 minimalnie pod kreską, początek sesji dla FW20 zapowiada się spokojnieWtorkowa sesja przyniosła niewielkie ochłodzenie nastrojów na krajowym rynku. Na wykresie dziennym pojawiła się świeca zbliżona do wisielca, co po wcześniejszych spadających gwiazdach uzupełnia obraz obniżenia wzrostowego impetu. W szerszym spojrzeniu kurs „ślizga się” przy górnym ograniczeniu wcześniejszego kanału wzrostowego.

WIG20 z minimalna stratą, na wykresie 60-min jest nadal obserwowany trend boczny

Dodatkowe ostrzeżenie przed możliwą korektą wysyłają utrzymujące się wskazania silnego wykupienia rynku na RSI. Rośnie liczba otwartych pozycji jakby w oczekiwaniu na znaczniejszy ruch wykresu cenowego. Wskaźniki podążające za trendem jeszcze podtrzymują sygnały wzrostowe.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie 60-min jest nadal obserwowany trend boczny. Jego granice dość wyraźnie określają poziomy 2225 i 2268 pkt, i dopiero wybicie poza ten obszar będzie w stanie zainicjować mocniejszy ruch wertykalny. Na głównych giełdach zagranicznych utrzymują się stabilne nastroje, również poranne notowania kontraktów terminowych nie wykazują mocniejszych odchyleń. Początek sesji dla FW20 zapowiada się więc spokojnie.

FW20 w układzie dziennym
FW20 w układzie dziennym
FW20 w układzie 60-minutowym
FW20 w układzie 60-minutowym

W dzisiejszym kalendarium nie ma istotniejszych pozycji, natomiast rynki z większą niecierpliwością czekają na jutrzejszy odczyt o majowej inflacji w USA, która wg. prognoz będzie najwyższa od ponad 12 lat.

Autor: Marcin Brendota

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs zł | lotos notowania | lotos akcje | jsw akcje | notowanie lotos | broker cfd | newconnect |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here