Naga MarketsPrzed sesją: WIG20, wsparcie 2 453 pkt.Indeks WIG20 na wtorkowej sesji skorygował się testując wsparcie na 2 453 pkt.(50% zniesienia Fibonacciego). Dzisiaj ponownie ma ono znaczenie a ewentualne jego przełamanie otwiera drogę do poziomu 2 442 pkt. (linia trendu spadkowego). Dla głębszych spadków konieczne jest jednak przełamanie linii trendu spadkowego, co mogłoby sprowadzić indeks do 2 412 pkt.

W sytuacji gdyby jednak popyt zaczął dominować na GPW pierwszy opór, z którym zmierzą się inwestorzy oscyluje wokół 2 493 pkt. a wyjście powyżej otwiera drogę do kolejnego oporu na poziomie 2 528 pkt.

Najbardziej prawdopodobny przedział zmienności na dzisiejszej sesji to 2 442 pkt.- 2 493 pkt. Kalendarz makro podobnie jak to miało miejsce we wtorek jest bardzo skromny a publikacje nie powinny mieć istotnego wpływu na zachowanie się rynku. Niemniej uwagę inwestorów może przyciągnąć publikacja stopy bezrobocia w Niemczech i na temat koniunktury gospodarczej w strefie Euro. Uwagę nadal przyciąga ponownie narastający konflikt na Ukrainie. Należy mieć również na uwadze zbliżający się koniec miesiąca i ewentualny windows dressing.

Zespół Analiz –InvestTracer.comJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here