Naga MarketsPrzed sesją: WIG20, wsparcie 2 453 pkt.

Indeks WIG20 na wtorkowej sesji skorygował się testując wsparcie na 2 453 pkt.(50% zniesienia Fibonacciego). Dzisiaj ponownie ma ono znaczenie a ewentualne jego przełamanie otwiera drogę do poziomu 2 442 pkt. (linia trendu spadkowego). Dla głębszych spadków konieczne jest jednak przełamanie linii trendu spadkowego, co mogłoby sprowadzić indeks do 2 412 pkt.

W sytuacji gdyby jednak popyt zaczął dominować na GPW pierwszy opór, z którym zmierzą się inwestorzy oscyluje wokół 2 493 pkt. a wyjście powyżej otwiera drogę do kolejnego oporu na poziomie 2 528 pkt.

Najbardziej prawdopodobny przedział zmienności na dzisiejszej sesji to 2 442 pkt.- 2 493 pkt. Kalendarz makro podobnie jak to miało miejsce we wtorek jest bardzo skromny a publikacje nie powinny mieć istotnego wpływu na zachowanie się rynku. Niemniej uwagę inwestorów może przyciągnąć publikacja stopy bezrobocia w Niemczech i na temat koniunktury gospodarczej w strefie Euro. Uwagę nadal przyciąga ponownie narastający konflikt na Ukrainie. Należy mieć również na uwadze zbliżający się koniec miesiąca i ewentualny windows dressing.

Zespół Analiz –InvestTracer.comtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBlok po 22 – 27 maj 2014 – AUD/JPY
Następny artykułFW20 – komentarz przed sesją 29 maj – windows dressing
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here