Naga MarketsGPW zegaryW poniedziałek na początku sesji można było obserwować wyraźne wzrosty na rynku akcyjnym. Ruch w górę na GPW nie trwał jednak długo, po godzinie 11:00 WIG20 znajduje się już pod kreską. Cena dotarła do kluczowej bariery podażowej z której pokonaniem ma wyraźny problem.


Zobacz także: Przegląd GPW – CD Projekt mocno w górę, zyskuje też Alior. Getin w dół

WIG 20 dociera do strefy oporowej

Patrząc na indeks WIG20, widać, że kurs odbija od kluczowego oporu. Poniedziałkowa sesja rozpoczęła się od luki wzrostowej, jednak szybko podaż przejęła kontrolę i wzrosty zostały zniesione. Niemniej do końca sesji jest jeszcze sporo czasu i być może indeks ponownie wyjdzie na plus. Jednak patrząc technicznie, cena dotarła do strefy oporowej, która wynika z dołków z 8 marca, z tego samego poziomu mogliśmy także obserwować dynamiczne spadki na początku maja. Dlatego też należy uważać na ewentualną korektę spadkową.


Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V.
Indeks WIG20 10 czerwca 2019

Spoglądając na niższy interwał czasowy – M30, cena odbija od strefy oporowej. Tendencja jest jednak w ostatnim czasie spadkowa. W przypadku pogłębienia korekty, reakcji popytowej spodziewanym się przy poziomie 2245 pkt, bądź niżej przy 2221 pkt.

GPW wig 20 kurs akcji 10 czerwca 2019tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here