Naga Marketsdino polskaPoniedziałkowe otwarcie notowań na GPW nie przynosi większych zmian dla dla indeksu WIG20, który traci 0,01% i w dalszym ciągu utrzymuje się poniżej 2200 punktów. Biorąc pod uwagę spółki wchodzące w skład głównego indeksu, na szczególną uwagę zasługuje dziś Dino Polska, którego akcje zyskują już 2,22%. Po drugiej stronie tego zestawienia znajduje się natomiast Tauron, który traci o poranku 1,45%.


Dino liderem poniedziałkowych wzrostów

Dino to wiodący gracz w segmencie supermarketów proximity w Polsce, zlokalizowanych głównie w zachodniej części Polski, o średniej powierzchni sali sprzedaży wynoszącej ok. 400 m2. Spółka zadebiutowała na GPW w 2017 r.

Spoglądając na notowania Dino zauważymy, że wskutek ubiegłotygodniowej deprecjacji, cena akcji osunęła się w rejon ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia) tj. 112 zł. Warto zwrócić uwagę, że poziom ten dość precyzyjnie zbiega się z mierzeniem 38,2% korekty Fibonacciego, co poniekąd może determinować dzisiejszą reakcję popytową.

Więcej na temat poniedziałkowego otwarcia GPW, WIG20 oraz głównych spółek w porannym przeglądzie rynku Krzysztofa Kamińskiego z Comparic24.tv:tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułElektrobudowa SA (ELB) liderem poniedziałkowej sesji, szukamy dna
Następny artykułOPEC dąży do zmniejszenia zapasów ropy. Złoto mało skuteczne w roli bezpiecznej przystani
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here