Naga MarketsIndeks WIG-Nieruchomości radzi sobie znacznie lepiej od indeksu WIG20, twierdzi Maciej Leściorz i Łukasz Wardyn z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 19 września 2019 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na polski rynek nieruchomości. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z świata finansów.


Indeks WIG-Nieruchomości wygląda całkiem nieźle w skali ostatnich 12 miesięcy, zauważa Jacek Brzeski dodając, iż na lokalnym rynku mamy również start-up We Work, który chciałby w tej branży nieruchomości zaistnieć.

Globalny start-up We Work pomaga kondycji polskiej branży nieruchomości, komentuje Łukasz Wardyn.

Faktycznie WIG-Nieruchomości ma się zdecydowanie lepiej niż WIG20, gdyż jest blisko ostatniego, lokalnego szczytu. Sama firma We Work to bardzo ciekawy przykład konceptu co-workingowego. Branża nie jest specjalnie dochodowa, jednak z pomyślnością funkcjonowała do tej pory na lokalnych rynkach. We Work wymyślił, że zrobi z tego globalny biznes – dodał.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here