Naga Markets
Na łamach programu „Puls rynku” w Comparic24.TV Adam Rak poinformował, iż indeks WIG-Energia po wyrysowaniu tegorocznego szczytu 4 lutego na poziomie 2854 systematycznie spada. Jaka jest szansa na powrót do wzrostów? Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości gospodarczych z Polski, Europy i świata. Sprawdź bieżące wydarzenia w świecie finansów.


Polska energetyka z problemami

Głównym problemem polskiej energetyki jest kwestia polityczna. Energetyka jest w pewnym stopniu uzależniona od poglądów polityków i dopóki one się nie zmienią to faktycznie cała branża będzie taniała. Długoterminowo nie widzę perspektyw rozwoju. Być może odejście od węgla w kierunku zielonej energii zmieniłoby obraz polskiej energii. Jednak zanim pojawią się zyski trzeba liczyć się z rosnącymi kosztami– oznajmił Radosław Chodkowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSpadki WIG20 powinny odpuścić na kilka tygodni, twierdzi Humanista na Giełdzie
Następny artykułAkcje KGHM przecenione w sierpniu o 15%
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here