Naga MarketsSpółki energetyczne powinny być z natury defensywne. To znaczy – kiedy dzieje się źle, to one zawsze prowadzą stabilny biznes…tylko nie w Polsce. Ale czy to się nie zmieni dla indeksu WIG-Energia? Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się polskiej energetyce oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


WIG-Energia wróci do wzrostów po przebiciu poziomu 1460

Kataklizm jaki przechodzi przez Europę łagodzi podejście rządzących do wszystkiego co się dzieje w kwestii regulacji. W tym do ochrony środowiska. Co więcej, zmniejszona działalność gospodarcza, ograniczenie transportu pozytywnie wpływa na emisję CO2 obniżając jego ceny. Dla spółek energetycznych w Polsce jest to bardzo dobra informacja! A co w przypadku indeksu WIG-Energia? Czy to już okazja do kupna?

Na ten moment ostatni potwierdzony szczyt znajduje się na poziomie 1460 pkt. Dopiero wybicie tego poziomu zmieni trend indeksu na wzrostowy. W szerszej perspektywie te silne spadki były po dość sporym wolumenie, ale co pozytywne ostatnie wzrosty również wykazują spory wolumen. Warto obserwować cały sektor. Wybicie 1460 otworzyłoby drogę do poziomu 1830– oznajmił prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here