Naga MarketsIndeks WIG-Budownictwo wspiął się na nowe lokalne szczyty po opublikowaniu przez Budimex wstępnych wyników nt. IV 2020 roku. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się branży budowlanej oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Budimex, Mirbud, Polimex rosną w siłę. Spowolnienia nie widać, a wręcz przeciwnie! Jak wygląda sytuacja techniczna na spółkach?
  • Polimex szaleje, 100% w miesiąc, Budimex od roku stale drożeje, Mirbud 286% w rok! Czy to się kiedyś skończy? Na razie siła w budownictwie wciąż jest, co pokazują wstępne wyniki za IV kwartał z Budimexu.
  • Deweloper także ostatnio się budzi, czy jest szansa na trwały odwrót spadkowej tendencji?

Te artykuły również Cię zainteresują
GPW: Sektor budowniczy ma się bardzo dobrze mimo pandemii

Cała branża budownicza odżywa na przełomie roku. Aktualnie jesteśmy na szczytach z 2017 roku. W ciągu ostatniego miesiąca hitem jest spółka Polmiex. Wzrost akcji firmy jest potężny i notowania dobiły do poziomu 5,00 zł. Na Budimexie sytuacja wygląda bardziej stabilnie. Spółka rośnie od dłuższego czasu, a wzrosty to było dyskontowanie przyszłych informacji przez co potencjał do kontynuacji trendu może być ograniczony. Budimex musi poprawić swoje rentowności i zwrócić większą uwagę na przepływy pieniężne. Kurs rośnie mimo, że zysk netto tego nie potwierdza, co jednak jest naturalnym zjawiskiem – oznajmił prowadzący.

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here