Naga MarketsW ostatniej analizie WIG 20 zwracałem uwagę na potencjalną formację głowy z ramionami jak utworzyła się na wykresie dziennym. Wtedy cena zmierzała do wsparcia / linii szyi na w pobliżu 2217 zł.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, we wtorek pozytywnie przetestowane zostało wspomniane wyżej wsparcie, jednakże kolejnego dnia kurs osunął się i zamknął znacznie pod poziomem 2217. Tym samym potwierdzona została formacja RGR.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spadki w tym przypadku nie powinny dziwić, ponieważ w ostatnich dniach traciła większość światowych parkietów. Wczorajsza sesja otworzyła się luką spadkową, a jej minima osiągnęły pierwszy cel na 2142 zł. Dzisiejsze otwarcie na wyższych poziomach może przynieść odreagowanie i domknięcie wczorajszej luki.

Najbliższy kluczowy opór stanowi teraz przełamane wsparcie na 2217 i w przypadku jego ponownego testu można się będzie rozglądać za okazjami do sprzedaży, zgodnymi z obecnym kierunkiem ruchu rynku. Cel ponownie znajdzie się na 2142, a kolejny w okolicach tegorocznego dołka na 2093 zł.

Handel na analizowanym instrumencie umożliwia broker XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>

WIG 20 dociera do pierwszego celu


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here