Naga MarketsBusiness graphs analysis sliderCodziennie tysiące inwestorów aktywnie poszukuje najświeższych informacji rynkowych. Na pierwszy rzut oka, ekonomiczne zależności nie zawsze wydają się jasne. Umiesz pisać o finansach w prosty sposób? Może właśnie nadszedł czas by wykorzystać tę umiejętność! 


Praca szuka człowieka

Dom Maklerski TMS Brokers właśnie poszukuje osoby na stanowisko Content Specialist – wielozadaniowego twórcy, który pomoże w redagowaniu treści rynkowych. Osoba na tym stanowisku będzie miała za zadanie tworzyć materiały w oparciu o najnowsze dane, a także wspierać edukację finansową – dostarczając inwestorom treści, które przyczynią się do lepszego zrozumienia praw rządzących rynkiem. Będzie także odpowiedzialna za teksty w firmowym newsletterze i blogu. 

Wszyscy, którzy dotychczas swoją wiedzę wykorzystywali na branżowych forach, prowadzili bloga lub po prostu znają się na tradingu i są chętni podjąć wyzwanie, mogą wysłać swoje CV z dopiskiem „Content Specialist” oraz przykładowy artykuł o tematyce finansowej na adres rekrutacja@tms.pl. Liczy się kreatywność, znajomość świata finansów i lekkie pióro.

Do dzieła!

Więcej szczegółów tutaj.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here