Naga MarketsWielton jest największym polskim producentem przyczep i naczep oraz jednym z wiodących producentów w Europie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres w skali tygodniowej pokazuje długotrwały trend wzrostowy, względnie respektujący krawędzi kanału wzrostowego. Cena od dłuższego czasu pełznie po górnej krawędzi i jak na razie brakuje mocniejszej reakcji podaży. Na dzień dzisiejszy nie widać sygnałów świadczących o słabnięciu trendu. Trudno się zresztą dziwić, choćby po świetnych wynikach za pierwszy kwartał. Jeżeli więc nie wydarzy się nic negatywnego, wydaje się że cena może dalej rosnąć, a pewną psychologiczną barierą może być poziom okrągłych 20 zł.

Na wykresie dziennym można wyznaczyć linię trendu, która niebawem będzie obchodzić pierwszy rok istnienia. Można przy niej szukać okazji do kolejnego impulsu wzrostowego lub odrobinę niżej przy wsparciu okolic 15,90 – 16,20 zł. Pozytywnie wypada analiza wolumenu, który maleje przy spadkach, a rośnie przy impulsach. Tak jest także obecnie, co wskazuje na szansę dalszych wzrostów. Ostatnio o spółce pisałem 7 kwietnia.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here