Naga MarketsWielton to największy producent i sprzedawca naczep i przyczep w Polsce, a w Europie jeden z wiodących graczy tego sektora.

wielton

Spółka poinformowała podczas środowej sesji o zawarciu długoterminowej umowy strategicznej z firmą Michelin Polska. Umowa ma dotyczyć dostaw opon, kół, zaworów i innych akcesoriów oraz usług montażowych na rzecz Grupy Wielton w latach 2019-2021. Szacunkowa wartość umowy to ok. 26 mln euro. Wczoraj mieliśmy kolejną słabą sesję w wykonaniu akcji Wielton. Kurs o pewnego czasu porusza się bez większej dynamiki i obrotów. Z jednej strony mamy za sobą sporą przecenę, a z drugiej brak sygnałów nadchodzącego ożywienia. Jeżeli zostałaby jednak zainicjowana korekt, kluczowym poziomem oporu będą okolice 8,50 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Esotiq & Henderson to przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, produkcją i sprzedażą produktów odzieżowych i kosmetycznych.

esotiq

Notowania spółki nieznacznie zyskiwały podczas wczorajszej sesji, jednak nie zmienia to negatywnego obrazu technicznego. Na wykresie tygodniowym wszystko wskazuje, że cena zmierza na lokalne wsparcie przy 12 zł czyli także tegoroczne minima. Od początku ubiegłego roku notowania spadają już o ponad 60%. Wczoraj spółka przekazała informacje o rejestracji w Estonii spółki zależnej Esotiq International OU z siedzibą w Tallinie. W nowo zarejestrowanej spółce, której kapitał zakładowy wynosi 2 500 euro, Esotiq & Henderson zamierza nabyć wszystkie udziały. Celem utworzenia spółki jest zintensyfikowanie ekspansji grupy Esotiq & Henderson na rynkach zagranicznych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here