Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Wielton jest największym polskim producentem przyczep i naczep oraz jednym z wiodących producentów w Europie.

Te artykuły również Cię zainteresują
wielton

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Podczas ostatniej sesji minionego tygodnia spółka zyskała 3,5% na najwyższych obrotach od kilkunastu sesji. Dzięki temu kolejny tydzień kończymy z dłuższym dolnym cieniem na interwale tygodniowy, co wygląda jak przygotowanie do dalszych wzrostów. Warto mieć na uwadze mocne zachowanie spółki na tle rynku. Kurs poruszał się płasko w czasie, gdy na WIGu dochodziło do mocnych spadków. Pod względem technicznym mamy do czynienia z trendem wzrostowym, a po płaskiej korekcie cena znajduje się na wsparciu okolic 7,80 zł. Wydaje się, że niebawem może dojść do powstania kolejnego impulsu popytowego z celem przy 8,55 zł czyli poprzednim szczycie. Jeżeli udałoby się wybić ten poziom, kurs może kierować się w stronę historycznego maksimum przy 9,38 zł. Ostatnio o spółce pisałem 4 kwietnia.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

Podstawowym obszarem działalności Emitenta jest projektowanie, wytwarzanie i dystrybucja wysokiej jakości wyrobów jubilerskich ze złota oraz z kamieni szlachetnych.

briju

Niezwykle pozytywne informacje dla akcjonariuszy napłynęły podczas piątkowej sesji. Spółka pochwaliła się rewelacyjnymi wynikami za pierwszy kwartał roku. Dodatkowo zapowiedziane zostało otworzenie 12 nowych salonów do końca roku. Wszystko to wpłynęło na rekordowo wysoki wolumen (najwyższy od sierpnia ubiegłego roku) i stabilne, prowadzone od początku do końca sesji wzrosty, które sięgnęły 18,5%. Już wcześniej wybita została linia trendu spadkowego, a niedawno opór w rejonie 17,40 zł. Co prawda po wybiciu cena nieco spadła ale piątkowy impuls nie pozostawia złudzeń w jakim kierunku powinna podążać cena. Warto też zauważyć, że cały ruch wzrostowy od połowy marca charakteryzuje się stabilnymi i podwyższonymi obrotami co może prognozować trwałość wzrostów. Wydaje się, że kurs powinien rosnąć w kierunku historycznego maksimum przy 25 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here