Naga MarketsWielton jest największym polskim producentem przyczep i naczep oraz jednym z wiodących producentów w Europie.

wielton w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy obejmujący pełną historię notowań wskazuje na bardzo dynamiczny trend wzrostowy. W ostatnim czasie trwa korekta sięgająca wsparcia w postaci poprzedniego szczytu. Powstające w tym miejscu świece z długimi, dolnymi cieniami sygnalizują prawdopodobne zakończenie korekty i dalsze wzrosty. Jeżeli miałbym szukać jakichkolwiek negatywnych czynników to byłby to kanał wzrostowy. Jeżeli będzie nadal respektowany to wzrosty mogą sięgnąć jego górnej krawędzi co będzie równało się również z osiągnięciem historycznych szczytów. Tam może pojawić się silny opór i dopiero wtedy rozstrzygną się dalsze losy trwającego trendu.

wielton d1

Interwał dzienny wskazuje, że prawdopodobnie korekta kończy się i wracamy do wzrostów. Miała ona postać korekty prostej 1:1, gdzie odcinki spadkowe miały zbliżoną wielkość. Silna reakcja i długie, wystające dolne cienie mogą oznaczać powrót kupujących. Pierwszym celem powinno być wyrównanie lub nawet wybicie poprzedniego szczytu przy 8,55 zł. W odrobinę dłuższym terminie może dojść do ataku na historyczne maksimum przy 9,38 zł. Pierwszy raz o trwającym trendzie informowaliśmy 28 stycznia.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – NFP przesądzi podwyżki stóp w USA?
Następny artykułPaweł Tamborski poza fotelem prezesa GPW!
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here