Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Wielton jest największym polskim producentem przyczep i naczep oraz jednym z wiodących producentów w Europie.

Te artykuły również Cię zainteresują
wielton

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Czwartek na naszej giełdzie przyniósł ponad 4% wzrosty na spółce Wielton. Jest to reakcja popytu na poziomie wsparcia z jakiego wcześniej doszło do dynamicznego wybicia. Po 9 dniach korekty pojawia się szansa na powrót do wzrostów. Dwie ostatnie świece tworzą formację objęcia hossy co w tym kontekście może oznaczać, a przynajmniej daje szansę, że wczorajsze minimum będzie kolejnym coraz wyżej położonym dołkiem. Do pełni szczęścia zabrakło większych obrotów ale trudno tego oczekiwać w nie najlepszym dla naszego parkietu czasie. Pierwszy raz o nadchodzących wzrostach pisaliśmy 5 lutego.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

11bit Studios to producent gier na platformy stacjonarne i mobilne.

11bit

Spółka zyskała podczas wczorajszej sesji 6,6% przy całkiem przyzwoitych obrotach. Patrząc na wykres, od końca kwietnia ubiegłego roku można dostrzec tendencję wzrostową. Została ona nieco naruszona w ostatnim czasie za sprawą wcześniejszych informacji o dość długim oczekiwaniu na wydanie kolejnej gry, a w związku z tym obawami o przyszłe zyski firmy. Po zamknięciu środowej sesji pojawiła się pozytywna informacja o wprowadzeniu do sprzedaży płatnego dodatku do gry This War of Mine. Spółka w komunikacie podała, że oczekuje znaczącego wpływu na tegoroczne wyniki. Wiadomość została pozytywnie odebrana przez rynek, stąd wczorajsze wzrosty. Pojawia się szansa na trwalsze odreagowanie ostatnich spadków, a sygnałem do tego byłoby wybicie ostatniego wierzchołka przy 78 zł. Dopiero wtedy kupujący zachwialiby prospadkowym układem z jakim mamy do czynienia od lutego.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here