Naga MarketsWielton: Termin zakończenia inwestycji w ŁSSE przedłużony do 31 XII 2023Wielton otrzymał od ministra rozwoju, pracy i technologii decyzję o zmianie terminu na poniesienie wydatków inwestycyjnych oraz terminu zakończenia inwestycji związanej z rozbudową posiadanej infrastruktury produkcyjnej, montażowej i serwisowej istniejącego zakładu w Wieluniu oraz w miejscowościach Urbanice i Widoradz w ramach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (ŁSSE), podała spółka.

Wielton otrzymał decyzję o zmianie terminu na poniesienie wydatków inwestycyjnych

“Na mocy ww. decyzji, na wniosek spółki, termin na poniesienie wydatków inwestycyjnych oraz termin zakończenia inwestycji uległ przedłużeniu odpowiednio do dnia 31 grudnia 2022 r. (pierwotnie termin ten przypadał na 31 grudnia 2020 r.) oraz do dnia 31 grudnia 2023 r. (pierwotnie termin ten przypadał na 31 grudnia 2021 r.)” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wnioskowanie o powyższą zmianę wynikało m.in. ze skutków pandemii COVID-19 oraz ograniczeń wynikających z wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego i związanych z tym czynników utrudniających realizację prac w ramach inwestycji.

Wielton to największy producent i sprzedawca naczep i przyczep w Polsce, a w Europie jeden z wiodących graczy tego sektora. Spółka zadebiutowała na GPW w 2007 r. W 2019 r. miał 2,34 mld zł skonsolidowanych przychodów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here