Naga MarketsNaczepa tira z logiem WieltonWielton pozostaje w trendzie spadkowym przeceniony z 19 zł do 6 zł. Jednak ekspansja zagraniczna daje możliwości dalszego rozwoju, a tym samym wzrostu kursu akcji. O sytuacji spółki rozmawia Adam Rak ze znanym w polskiej branży inwestycyjnej Marcinem Tuszkiewiczem, współzałożycielem portalu Squaber.com. Czego możemy spodziewać się w kolejnym tygodniu? Więcej dowiesz się oglądając cały program „Okiem Eksperta” w Comparic24.TV.


Wielton wzrośnie po poprawie marż i inwestycjach w Afryce

Rok 2019 dla polskiej giełdy nie był okresem szczególnie udanym. Warszawski Indeks Giełdowy po uwzględnieniu dywidend zakończył miniony rok zaledwie 0,25% powyżej kreski. Gorzej radziły sobie bluechipy, przez które WIG20 finiszował z wynikiem -5,6%. Pierwsze dni stycznia przyniosły jednak pewne ożywienie na GPW, choć nie widać tego na notowaniach Wieltona, który pozostaje pod wpływem rynkowej podaży.

Od dłuższego czasu obserwuje Wielton i czekam aż kurs w końcu się obudzi. Uważam, że podobnie jak Amica, jest to jedna z tych firm, która już wyszła na rynek zagraniczny jakiś czas temu i będąc dużym graczem na rynku europejskim skorzysta ze spowolnienia w Niemczech i na świecie. Sądzę, że zwiększą swoją skalę i wykorzystają moment poprawy sentymentu. Na razie dominuje trend spadkowy. Ostatni potwierdzony szczyt jest na poziomie 6,25 zł. Jeżeli kupującym uda się wybić ten poziom wtedy będą przesłanki do załamania dotychczasowego trendu. Może stworzyć to okazję do zainwestowania w akcje Wieltonu z niewielkim ryzykiem – zauważył Marcin Tuszkiewicz.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here