Naga MarketsNaczepa tira z logiem WieltonWielton i jego dwie spółki zależne – Fruehauf i Langendorf – zawarły umowę ramową z SAF-Holland, SAF-Holland France i SAF-Holland Polska w sprawie produkcji i dostawy osi i innych komponentów do budowy przyczep i naczep, podała spółka. Szacunkowa wartość umowy to 128 mln euro.

InvestCuffs

Wielton zawarł umowę w sprawie produkcji i dostawy osi i innych komponentów do budowy przyczep i naczep

“Umowa ramowa jest ważna na okres od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2023 r. Dostawy w ramach umowy ramowej będą realizowane na podstawie jednostkowych zamówień składanych przez kupującego. Szacunkowa wartość przedmiotu umowy wynosi ok. 128 mln euro tj. ok. 564 mln zł” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Strony umowy ramowej zadeklarowały również wspólne działanie w innych dziedzinach, m.in. takich jak serwis, promocja, rozwój oraz testowanie produktów, podano również.

Wielton to największy producent i sprzedawca naczep i przyczep w Polsce, a w Europie jeden z wiodących graczy tego sektora. Spółka zadebiutowała na GPW w 2007 r. W 2019 r. miał 2,34 mld zł skonsolidowanych przychodów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here