Naga Markets

Wieloryby zgromadziły bitcoiny warte ponad 2 mld USD i zabierają BTC z giełd kryptowalut Podczas gdy wiele osób może postrzegać niedawną korektę na rynku kryptowalut jako powód, by nie inwestować w jakiekolwiek kryptowaluty, bitcoinowe wieloryby wykorzystały spadek, aby kupić BTC warte ponad 2 mld USD.

Bitcoinowe transfery wielorybów

Dane udostępnione przez Santiment ujawniły, że adresy portfeli BTC, które zawierają od 100 do 10 000 jednostek, popularnie nazywanych wielorybami, zgromadziły ponad 40 000 bitcoinów.Miało to miejsce w czasie, gdy cena najstarszej kryptowaluty spadła w okolice 56 000 USD w zeszłym tygodniu. Biorąc pod uwagę obecną bitcoina, zakupy wielorybów warte były około 2,2 mld USD.

W innym raporcie Santiment ujawnił, że wieloryby przenoszą swoje aktywa BTC z giełd kryptowalut. Według ekspertów rynkowych takie działanie jest pozytywną wskazówką dla branży, ponieważ oznacza, że inwestorzy wolą trzymać swoje aktywa zamiast sprzedawać je w najbliższym czasie.

Powyższe zwykle prowadzi drastycznego spadku presji sprzedaży na aktywa, a w rezultacie do przerwania wyprzedaży.

Santiment wskazuje również, iż obecny sentyment do BTC jest niedźwiedzi. Inwestorzy są na najbardziej niedźwiedzim poziomie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Wieloryby zgromadziły bitcoiny warte ponad 2 mld USD i zabierają BTC z giełd kryptowalut

Tymczasem, patrząc na powyższy wykres notowań BTC/USD, widzimy oznaki odbicia od strefy wsparcia w okolicach 53 000 USD. Obszar ten zbiega się ze 100-dniową średnią, która działa jako dynamiczne wsparcie. Na wykresie dziennym utworzyła się bycza formacja Fakey, która zwykle zapowiada silny ruch wzrostowy.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy:  kursy walut forex | nasdaq kurs | akcje mercator | biomed kurs | euro cena | cfd jak grać | cdprojekt cena akcji |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here