Naga Markets

Wieloryby z sieci Ethereum wydały ponad 1,6 miliarda dolarów na FTT, shiba inu (SHIB) zostało w tyleWygląda na to, że wieloryby z Ethereum znalazły sobie tymczasowo nowego ulubionego altcoina. Dane z platformy WhaleStats wskazują, że 1000 największych portfeli Ethereum posiada tokeny FTX (FTT) o wartości ponad 1,54 miliarda dolarów, co sprawiło, że przez moment shiba inu (SHIB) został zepchnięty z pozycji największego alternatywnego aktywa cyfrowego wśród dużych nabywców.

Wieloryby z sieci Ethereum mają swojego nowego faworyta – FTT

Łączna wartość FTT w posiadaniu 1000 największych wielorybów sieci Ethereum na krótko przekroczyła barierę 1,6 miliarda dolarów, co wystarczyło, aby cyfrowe aktywo stało się tymczasowo największym tokenem pod względem wartości w stosunku do amerykańskiego dolara, nie licząc oczywiście ethereum (ETH).Tytuł ten zdążył już wrócić do popularnej kryptowaluty-mema shiba inu opartej na Ethereum. W momencie pisania tego tekstu 1000 najlepszych adresów ETH posiada SHIB o wartości ponad 1,78 miliarda dolarów.

FTT to token giełdowy FTX – platformy handlu kryptowalutowymi instrumentami pochodnymi dla kontraktów terminowych, handlu pozagiełdowego i tokenów wykorzystujących mechanizm dźwigni finansowej. Według kapitalizacji rynkowej FTT jest 35 aktywem kryptowalutowym na liście. Obecnie jest notowany poniżej poziomu 40 dolarów – w ciągu ostatnich 24 godzin jego cena spadła o 1,64%.

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty

WhaleStats zauważa również, że 1000 najlepszych portfeli Ethereum posiada kryptowalutę OKB o łącznej wartości 568 milionów dolarów. OKB jest kryptowalutą wydaną przez OKEx Blockchain Foundation. Pozwala ona inwestorom na giełdzie kryptowalutowej OKEx płacić za opłaty transakcyjne, zarabiać na odsetkach i uczestniczyć w nowych projektach aktywów cyfrowych.

OKB jest 28 pod względem kapitalizacji rynkowej kryptowalutą – w momencie pisania tego tekstu jest notowana poniżej poziomu 30 dolarów, co oznacza spadek o 4,84% w ciągu ostatniego dnia.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here