Naga Markets

Firma Santiment zajmująca się analizą kryptowalut dostrzega, że wieloryby kryptowalutowe przeprowadziły na przestrzeni ostatnich dni znaczna akumulację BTC, zwiększając swoją ekspozycję na najstarszą z walut wirtualnych o ponad 930 milionów dolarów.

Wieloryby nie zamierzają sprzedawać BTC

Platforma Sentiment dostrzega, że duzi inwestorzy posiadający w swoich portfelach od 100 do 10 000 BTC powiększyli na przestrzeni zaledwie dziewięciu dni wartość swoich portfeli o 46 173 BTC. Na uwagę zasługuje fakt, iż jest to najdłuższy okres trwałej akumulacji przez wieloryby Bitcoin od maja br.– Wieloryby BTC wykazują oznaki trwałej akumulacji, co było rzadkością w 2022 roku. Od 27 września adresy posiadające od 100 do 10 000 BTC wspólnie dodały z powrotem 46 173 BTC do swoich portfeli – wskazuje Sentiment.

Warto także przypomnieć, iż już na początku tego tygodnia Santiment zauważył, że podaż Bitcoina na giełdach kryptowalutowych spadła do poziomów ostatnio obserwowanych w listopadzie 2018 roku.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
Poprzedni artykułGlobalna adopcja Bitcoina jest w powijakach. Oto jak może wyglądać w przyszłości
Następny artykułArkadiusz Ruciński objął stanowisko Chief Digital Officera w CCC
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Redaktor naczelny Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz Analityk Roku 2017, 2018 oraz 2021. To także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport, który za swoje analizy został wyróżniony statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here